Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után nő vissza a...

Mennyi idő után nő vissza a szőr ha legyantáztatom a hátam, életemben először?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt gyantázásról, de főleg női kérdések voltak, ők meg elég gyakran gyantáztatnak lábat, kezet. De én még sosem csináltam, ezért lehet több idő alatt nőne vissza mint nekik.


Esetleg szőrtelenítő krém jobb választás lenne? Tovább tartana a hatás?



2021. ápr. 25. 05:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyanta tartósabb.

Nem tudjuk megmondani neked mennyi idő alatt nőne vissza, mindenkinek más. Nekem 5-6 nap után már kezd kibújni.

Próbáld ki, mit vesztesz?

2021. ápr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nap után nő ki az összes szőrszál,de várni kell még kb 10 napot amíg megnő annyira,hogy újra lehessen gyantázni.
2021. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb egy hét után már kezd kinőni.
2021. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ, milyen gyorsan nő a szőröd. A szőrtelenítő krém ugyanolyan elven működik, mint a borotva, elvágja a szőrszálakat, szóval attól ne várj tartós eredményt. Tartósabban csak gyantával vagy epilátorral tudsz szőrteleníteni.
2021. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néhány hét alatt teljesen visszanő.

A szőrtelenítő krém ugyanazt tudja mint a borotva, szóval egy-ketnapon belül már ott lesznek a mini szőrök.

2021. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!