Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell felmelegiteni a...

Hogy kell felmelegiteni a ricinus olajat?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy szaraz hajra jo a ricinus olaj. de azt is lattam, hogy felkell melegiteni elvileg furdovizbe vagy valahogy igy es nemtudom elkepzelni, hogy ezt, hogy kene.

Valaki tudna segiteni?


A válaszokat elore is megkoszonom!!


2021. máj. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikróban.
2021. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia:)

Én még nagyon régen használtam ricinus olajat,csak én hajnovesztes miatt elsősorban,de a száraz hajra is nagyon jó

Én akkor használtam, amikor már esedékes volt a hajmosás előtte egy nappal. Fel kened a hajdra csak simán és hogy a hőt megtartsa be foliazod es rá egy törölköző. Nem kente össze a párnát se úgy aludtam benne egy éjszakát es másnap reggel mostam jól ki a hajam. Szép fényes, selymes puha tőle a haj és egyáltalán nem lesz száraz a hajad ezt garantálom!:)

Viszont,ha te nem szeretnél úgy aludni, mert neked kényelmetlen vagy bármi, akkor hajmosás előtt ugyanígy ahogy írtam legalább pár órát hagyd rajta.

2021. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még annyit ajánlok neked ha nehezen tudod ki mosni a hajadból vegyits kókusz vagy olviva olajjal :3
2021. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!