Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lett vele,hogy találom meg ?

Mi lett vele,hogy találom meg ?

Figyelt kérdés

Valaki meg tudná mondani,hogy Veszprémben a hair express fodrászat a plázában,miért zárt be, egyáltalán hova költözött el? Ha elköltözött.

Semmit nem lehet róla tudni,kerestem Googleban, kerestem Facebookon is,de én nem találtam semmit



Szerettünk a plázába járni,nagyon szépen dolgoztam, meglepő módon normális árban,és a legfontosabb nem kellett időpontot kérni,ezt szerettük benne a legjobban

Lányomat már 2 éve oda viszem, szegénynek csúnya a haja,kellene egy jó fodrász aki nem 6-8-10 ezreket kér el.

Ráadásul férjem és én is oda jártunk.

Nagyon szeretjük és szeretnénk tudni,hogy mi lett a szalonnal.



2021. máj. 8. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
*dolgozztak
2021. máj. 8. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én veszprémi lakos vagyok, és én is oda jártam évekig. Néhány héttel ezelőtt voltam bent, és szintén meglepődve tapasztaltam, hogy bezártak. Azt mondják, a mellette levő barber shop miatt. Bár nem tudom pontosan miért, oda csak férfiakat engedtek be, míg a másikban vegyesen voltak női-férfi vendégek, de nagyobb részben szerintem nők. Van egy másik in’n’out fodrászat a nagy Spárban, a dornyai béla úton a stop shopnál, az ott dolgozó fodrászok nagy része a plázából települt át, veterán vág-lakosok. Ott biztos ügyesen levágják a kislányod haját.
2021. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uh de jó köszi a választ
2021. máj. 9. 02:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!