Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mattito hatasu arc SPF fényvéd...

Mattito hatasu arc SPF fényvédő -t keresek,Sundance DM es -rol mi a velemenyetek (nem sminkelem magam) ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 8. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a SunDance nem mattít

ez viszont igen: [link]

2021. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly próbáltam, de végül testre használtam el, nekem nem jött be. Száraz bőröm van, de így is pár óra után elég fényes, zsíros hatású lett az arcom és olyan kellemetlen érzete volt, mintha egy réteg lenne rajta.

Szóval mattnak egyáltalán nem mondanám.

Esetleg ez? [link]

2021. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

esetleg ez? nagy a kiszereles,,,50ml kremeket nem nagyon akarok venni ,,,,kicsinek tartom,max egy ilyen DM set


[link]

2021. máj. 8. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A PC fényvédőből több tubussal is elhasználtam már. Nem mattít, bőrfénye van, engem nem zavar, nem zsírosan tocsog. (Kombinált bőröm van, nyáron hajlamos zsírosodni.) Szemkörnyékre nem tudom felkenni, mert csíp, viszont tényleg vízálló és jól véd.
2021. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!