Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több, mint 3 hónapja volt...

Több, mint 3 hónapja volt fülbelövésem, de még mindig gennyesedik. Mit csináljak? L

Figyelt kérdés
Mind a 2 fülemben alapból volt már 1-1 fülbevaló, de lövettem még föléjük 1-1-et, amik viszont még most is gennyesednek egy kicsit. Nem merek másikat berakni a gyógy fülbevaló helyett, mert így is fáj vissza tennem ezt is. Mit csinálok rosszul?

2021. máj. 7. 22:18
 1/7 anonim válasza:

A tetoválóművész vagy piercinges nem adott semmit vagy mesélte el mit kéne ilyen esetben tenni?

Nekem, miután megvolt a piercingem felajánlott erre egy krémet. Később begennyesedett, piros volt, bekentem vele, megjavult.

2021. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetran kenőcs segít.
2021. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Muszaj kenegetni 2hetig minimum, de ezt biztos elmondtak, csak nem figyeltel vagy nem erdekelt...
2021. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit. Ez a nő amúgy fodrász, kozmetikus és manikűrös is egyben
2021. máj. 8. 10:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikör kilőtte, csak annyit mondot, hogy milyen szép, majd elkérte az árát
2021. máj. 8. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Pff... Bár annyira nem szerencsés lövetni semmilyen ékszert, de az hogy nem is adott semmilyen tanácsot nagyon gáz...

Octenisepttel kezeld naponta 2-3x, Tetran krém vagy Tyrosur kenőcs jó lehet még rá. Nem tudom milyen ékszer van benne, de ha ki tudod cserélni érdemes titánium fülbevalót beletenni, az nagyon kevéssé allergizál. Jobbulást a fülednek!

2021. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez gyógyfülbevaló, ami benne van. Mást nem is merek belerakni. Néhány napja nincs benne, de félek beforr :/ holnap eljutok a gyógyszertárba, köszönöm a segítséget :)
2021. máj. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!