Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miskolcon mennyibe kerül a...

Miskolcon mennyibe kerül a fülbelövés fülbevalóval együtt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a bal fülembe kettőt lövetnék, a jobb-ba pedig egyet.

Nagyon fájna a bal fülembe kettő????????


2010. júl. 26. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
141424 forint. HOL, drága kérdező??? ötezer helyen lehet fület szuratni.
2010. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 2 hónapja csináltattam a batóban a mélyföldszinten hátul (a kiwi bolt mellett), 2 belövés fülivel együtt 3500 ft volt


szinte minden kozmetikában csinálnak


amúgy nem fáj, érzed egy kicsit, kellemetlen, de messze van a fájdalomtól, az a fontso, hogy belövés után tartsd tisztán és ne cseréld ki a fülit 6 hétig

2010. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi 2. aranyos vagy:)

Te meg kedves 1. nyosgem.

2010. júl. 27. 13:46
 4/5 anonim válasza:
73%
én a plázában csináltattam a bizsu brigitte-ben asszem ez az üzlet neve, 900 Ft volt fülbevalóval együtt (most volt vmi akció, de ha nem lenne, akkor is sztem messze itt a legolcsóbb)
2011. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. válaszoló, szeretném megköszönni a válaszod, eddig ez jónak tűnik, ha tényleg 900 ,- FT-ba kerül csak, akkor ezt fogom választani még ebben a hónapban.
2022. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!