Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás elleni krém kereséséb...

Pattanás elleni krém keresésében vagyok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Pár éve nagyon durva pattanásokkal küzdöttem, szétroncsolódott az arcom mire rájöttem laktózérzékeny lettem. Mostanában laktóz tartalmú tejtermékeket fogyasztottam, de előtte vettem be laktáz tablettát 1-2 szemet, mégis kipattogtam.

Keresek valami csodaszert (tudom, nem létezik) ami egy kicsikét rendbe teszi az arcom. A bőröm száraz, nagyon zsíros krémeket nem bírom elviselni az arcomon, fullasztóak. örülnék ha tudnátok krémeket javasolni!

Előre is nagyon-nagyon hálás vagyok!!!



2021. máj. 5. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

probald ki az aloe verat vagy csak az aloe vera gel is nagyon joo.

ha mar kiprobalod es esetleg gelt veszel figyelj, hogy minel magasabb legyen benne az aloe vera tartalom.


nekem is van es nagyon sokat segitett, hogy ne legyen pattanasos, de kozben szaraz se legyen, mert nekem mindig pattanasos lett az arcom a kremektol, de az aloe vera csodakra kepes!

2021. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer régen igazi aloe verat használtam arcomon és még jobban kipatogtam tőle ezért most félnék olyat használni. De köszönöm neked a tanacsot, ha esetleg más eszedbe jut várom hogy írj! 😊
2021. máj. 6. 08:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel nekem zsíros a bőröm nagyon, annyira, hogy úgyis kipattognék. Annyiban van szerencsém, hogy később fogok ráncosodni. De úgyis megelégeltem, hogy menzesztől kijönnek, hogy a Gerovital stop acnee gél teljen bevált. Megállítsa a zsírosodást, de nem szárít. Legalábbis engem nem. Nem én vettem, hanem lenyúltam valakitől diszkréten:)... de egy nagyon olcsó krém, Romániában élek, nem tudom ott kaphatóe. De nézz utána, ilyen összetevőkkel keress krémet.

Micellás vizet lemosásnál ne használj, csak, ha muszáj. És alaposan csak vízzel a zsírt mosd le minden reggel és este. Ha este tusoltál, akkor akkor. Kétszer ne. Sokáig azt hittem, hogy mit tesz az az esti két mosás. De számít.

2021. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most ezzel szemezgetek, nagyon jókat írnak róla a krémmánián és máshol is:

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

2021. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó kettőnek is! Az a baj hogy az én bőröm száraz, de egy bélbetegség és laktóz intolerancia miatt hajlamos vagyok néha kipattogni. Meg fogom nézni amiket tanácsoltatok, KÖSZÖNÖM!!!! 😊
2021. máj. 7. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Krémpatikás pattanás elleni krém Írisz kivonattal vált be 3 nap alatt jobb lett
2021. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok, ha száraz a bőröd akkor a krém amit mondtam az nem lesz jó neked. Valami speckó kellene, de nem is feltétlen a bőrödre, ha belülről jön a probléma. Így csak tüneti kezelés lenne, s fel is borítaná a bőrödnek a normál működését.
2021. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!