Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időt várjak az újrafest...

Mennyi időt várjak az újrafestéssel?

Figyelt kérdés
Szombaton melíroztattam be először szőkére a hajam, viszont nagyon nem vagyok elégedett. Nyilván látszik a hajamon, hogy világosabb lett, de nem sokat változott, a fejem tetején vannak erőteljesebb szőke csíkok, viszont máshol meg kb. semmi nem látszik és még a színe is elég fura... És a fodrász elkért tőlem ezért 23 ezer Forintot. :) Elvileg nyár végén kéne mennem megint, de mindenképpen szeretném ezt kijavíttatni előbb.
2021. máj. 5. 08:33
 1/2 anonim válasza:
33%
Sziaa énis jártam így, és nagyon meg is bántam nekem tönkre is ment tőle a hajam:( Másikat ne festess rá énis azt csináltam és lekopott amit ráfestettem, és ugyan olyan maradt. Inkább használj c- vitamint és az valamennyire lekoptatja. Vagy valamilyen koffeines sampont, az ismerősömnek be is vállt lekoptatja az egész hajfestéket.😇
2021. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szőkítést nem lehet “lekoptatni” . Ha csak visszaakarod barnára festeni a hajad szerintem azt lehet már most is . De ha több szőkét szeretnél azt a fodrásszal beszéld meg .
2021. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!