Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra mit ajánlanátok ?

Hajhullásra mit ajánlanátok ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá gyógymód .
2021. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld ki az amla por pakolást nekem azóta jelentősen kevesebb hajam hullik. Valamint ricinus olajat is probálhatod, nekem új hajszálaim nőttek tőle.
2021. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Okozhatja gyógyszer mellékhatása.

Illetve cink hiány, amire cink kapszulát tud szedni.

Ha nem válik be, akkor menj dokihoz, mert lehet, hogy van a szervezetedbe valamilyen gyulladás, és azért hullik a hajad.

2021. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Atlius válasza:

Korfüggő is a dolog.

Nekem pl egy barátom felesége ajánlott egy összetevőt, ami neki -és más ismeősének is- (37 évesen) a kezdődő hajhullását kb hajburjánzássá változtatta.

Viszont nekem, mint kb 20 éve kopaszodó férfi ugyanez a lötty lényegében semmit nem segített. A halott hajhagymán csak a hajbeültetés segít. Vagy még az sem hosszú távon.

2021. máj. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vervizsgalatot csinaltass elso korben.

Csomo minden okozhatja, es hiaba veszed meg a legnagyobb varazsereju sampont/kenocsot/akarmit, ha az okot nem szunteted meg, akkor semmi sem fog segiteni.

Ket leggyakoribb oka a hajhullasnak, a genetika es a cukorbetegseg.

2021. máj. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B. Judit válasza:
Sok igazságot írtak, én a saját esetemet írom le. betegség után hullt csomókban a hajam, a bőrgyógyászra sokat kellett várni, így magam próbáltam. koffeines sampon, hajhullást csökkentő kapszulák drogériából. És mindennap kíméletesen masszíroztam a fejbőröm. Megállt a hullás, haj is nőtt. Ha betegség miatt hullik, ezek segítenek. Bőrgyógyászhoz mindenképpen menj el! Nálam még felfedezett vashiányt is.
2021. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bénabakter ***** válasza:
0%
Sapkát, parókát, 0-ás gépet.
2021. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!