Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadásgátlóval (solutio...

Izzadásgátlóval (solutio antisudorica) kapcsolatban válaszolnátok?

Figyelt kérdés

"24 órás izzadásgátlók: alumíniumvegyületeket tartalmaznak, amelyek kikristályosodnak a verejtékmirigyek kivezetőcsöveiben, így elzárják a verejték bőrfelszínre jutásának útját."


- Ezt olvastam az ilyen alumíniumvegyületet tartalmazó szerekről.

A túlzott izzadás százezer éves problémám, és most olyan jókat olvastam erről a szerről, hogy másoknak is megoldotta ezt a kellemetlenséget, gyorsan be is szereztem, de még nem mertem kipróbálni. Egyszer egy aloe-s termékbemutatón hallottam először arról, hogy a legtöbb dezodor alumínium-vegyületeket tartalmaz, és hogy az izzadás meggátlása a hónalji mirigyek betegségét, akár mellrákot is okozhat. Erre megnéztem most a fenti szer összetevőit, tulajdonképpen az egész alumíniumvegyület. Utánanéztem itt a neten, a fent idézett szöveget találtam az első helyen.

Na most mit tegyek? Kínlódjak tovább, vagy használjam?


2010. aug. 22. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az esetleges megbetegedések ritkán fordulnak elő tőle... Legalábbis szerintem betiltanák, ha mindenki aki használja mellrákot kapna tőle és más említett problémát. Én használom már régóta, semmi bajom nincs. Nem izzadok, úgyhogy szuper. Próbáld ki szerintem.
2010. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is haszálom cssak kiicsit viszketek tőle:S amúgy nem túl régóta használom, valamit talán javít de nekem még nem múlt el teljesen
2010. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én azért használom ezt, mert minden drogériás cuccra allergiás lettem, és viszkettem. ettől nem, viszont szárít, úgyhogy hígitva használom.
2010. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és szinte minden izzadásgátlóban van aluminium. te dontod el, hogy izzadsz, vagy kiteszed magad valaminek, ami nem sokkal károsabb, mint kimenni egy városi utcára
2010. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem teljesen elmúlt az izzadás és nem is viszketek!:)hajrá
2010. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátom használja, neki is elmúlt teljesen.
2010. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ezzel kapcsolatban kérdésem és ott valaki azt írta,h a gyógyszerésze azt mondta,h egy egyszeri S.A. használat olyan mintha mindennap befújnád magad dezodorral.

gondolom kb. ugyanannyi al-t kensz fel a bőrödre.

én is sokáig kínlódtam így mint te,nagyon rossz volt,úgyhogy baj ide vagy oda .használom,de az is aigaz,h próbálom minél ritkábban

2010. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!