Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol párszor használt, be nem vált bőrápolási termékeket el lehet adni / el lehet ajándékozni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban kísérleteztem pár igen drága termékkel (krémek, lemosók, hámlasztó, benzol peroxid, szérum), és van, ami nem vált be. Ismerősi körben nem tudom továbbadni a termékeket, ahhoz pedig túl drágák voltak, hogy csak úgy kidobjam őket / a nyakamra "romoljanak".


Szerintetek hol tudnék találni olyan embert, aki szívesen elhasználná őket? Van erre vmi oldal? Vatera / Marketplace jutott eszembe, de ezekre a helyekre fel lehet tenni használt kozmetikai termékeket?



2021. ápr. 28. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Krémmánia.hu
2021. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] pl. ez is használt, kell egy fotó, leírás, milyen szállítás stb. Én itt parfümöket adtam el és egyszer sem vertek át.
2021. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, de szuper, köszönöm! Nem tudtam, hogy Krémmánián el lehet adni használt cuccokat. Ezer hála!
2021. ápr. 28. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Facebook oldalakon illetve maketplace-en is nyugodtan meghirdetheted, csak őszintén írd oda, hogy használt vagy kipróbálva volt!
2021. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!