Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok , ez mire jó ? és...

Fodrászok , ez mire jó ? és házilag alkalmazhatom? (kép lent)

Figyelt kérdés

kaptam egy ilyen csomagot ( sampon,olaj,meg nemtudom mi) ismerősömtől.

de sajnos se a termékeken se a használati utasításon nincs egy magyar szó sem.

próbáltam lefordítani nagyjából így szól :

1. Festett hajat 2X sima hajat pedig 3X mosd meg a PURC samponnal.

2. 100%-ig szárítsd meg a hajad.

3. Rádz fel alaposan az üveget és egy tálba tegyél ki olyan 60g-ot (az OZ egy mértékegység 1OZ = 30g). Ezt tedd a hajadra és dolgozd el rendesen hogy minden hova jusson, fésűvel elfesülheted hogy kb egyforma mennyiség legyen mindenhol.

4. Tegyél egy ilyen hajsapit a fejedre.

5. A hajad állapotától függően 20-30 percig hagyd rajta, ha nagyon rossz állapotban van a hajad, akkor inkább 30 perc legyen. Utána teljesen szárítsd meg a hajad.

6. Oszd a hajad 4 részre egy hőálló fésűvel (ez nem tudom mi én ilyet még nem láttam, de ezt írja)

7. Utána hajgöndörítővel lassú mozdulatokkal göndörítsd be, ha a göndörítő jelzi a hőfokot, akkor fontos hogy ne legyen 230°C-nál több

8. 3 nap múlva újra mosd meg ezzel a samponnal és balzsammal, hogy regeneralódjon a hajad


kép : [link]


valami ilyesmi a leírása...

szerintetek ezt megcsinálhatom magamnak itthon? vagy mit kezdjek vele ?



2021. ápr. 28. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keratint inkább egyenesítéssel kötném össze, nem göndörítővel.

Ez egy hajegyenesítő/megtartó keratinos kezelés, de ez ilyen topshop szintü kb.

2021. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
komolyan lemásoltad ami rá van írva ahelyett hogy beküldöd a képet
2021. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen kepet ? Nincs rajta egy magyar szo se... ez le lett fordittatva. Azer masoltam be
2021. ápr. 29. 01:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!