Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dr. Kelen dark tan barnító...

Dr. Kelen dark tan barnító fehér bőrre is alkalmazható?

Figyelt kérdés

Dr. Kelen mélybarna önbarnító.

Azt írják több oldalon, hogy alapból is sötétebb bőrszínre való.

Megnéztem boltban a dobozát, ott viszont ez nincs feltüntetve.

Ha viszonylag fehér bőrre használom, akkor nem ad olyan szép színt?

Nem vagyok hófehér, de barna sem.

Első körben természetesen nem látható helyen próbálnám ki.



2020. szept. 14. 15:41
 1/2 anonim válasza:

Nem az a baj, hogy nem adna szép színt. Ha alapból fehér a bőröd, ritka hülyén nézne ki ez a nagyon sötétbarna...(Emelett könnyebben meglátszik, ha elrontod felkenésnél, és mondjuk foltos lesz!!)

Szerintem vedd inkább a szolid barna kiadást, én is fehér bőrű vagyok, és azt kell hogy mondjam, abszolút természetes de azért látványos is lett az eredmény.

2020. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagy kedvencem a Dr.Kelen SelSun. :) Én "Hófehérke vagyok", ezért inkább a SelfSun Tant szoktam használni, amitől nagyon szép, természetesen barna lesz a bőröm. A SelfSun Dark Tant is próbáltam már, amitől szintén csodaszép, bronzosan csillogó, mélybarna lett a bőröm. Imádtam a végeredményt! :) Ennek is természetes hatása volt,viszont a saját bőrszínemhez képest nagyobb volt a kontraszt. Illetve vannak részek, amit nem kensz be, pl. tenyér. Itt nagy lesz a különbség tenyér és kézfej színe között. Nekem ez is tetszett, de csak nyáron szoktam bevetni, amikor nem annyira szembetűnő, hogy valaki egy nap alatt több árnyalatot barnul... :D Ha nem használtál még önbarnítót, akkor szerintem a sima Tan-el kezdd inkább.
2020. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!