Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép egy ilyen...

Szerintetek szép egy ilyen bőrszín? Nem baj ha nem csokibarna?

Figyelt kérdés

Eddig minden nyáron szinte feketére égettem magam, de most már tudatosabb lettem és nem szeretnék ártani a bőrömnek. Alapból sincs sápadt színem, van egy kis "arany" beütése a bőrömnek. Kb olyan mint a lenti képen. Szerintetek szép ez a szín? Én kreol, csokipárti vagyok, de elég sok új anyajegyem lett és már szeretnék vigyázni magamra. Barna hajam van, orrom körül szeplős vagyok és sötétzöld szemem.

Ilyen a bőrszínem alapból: [link]

Más nyarakon ilyen szoktam lenni: [link]


2021. ápr. 28. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én megfigyelésem szerint a csokibarna bőrszín nagyon kevés embernek áll jól, minimum mediterrános színkomplexió (sötét haj, sötét szem) kell hozzá.
2021. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a bőrszíned 😌
2021. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek ennyire be barnulni ?
2021. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a sápadt bőrt szeretem, de ez is nagyon szép.

Viszont hamarabb fogsz ráncosodni, és sorolhatnám. Sajnos ez ezzel jár.

2021. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alap bőrszín sokkal jobban néz ki

A második olyan szőke cigány

2021. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű a nyár eleji és nyár végi szín is. Különösen a szép aranybarna nyár végi tetszik.
2021. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!