Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mások szerint sem praktikus...

Mások szerint sem praktikus naponta borotválkozni?

Figyelt kérdés
Olyan persze előfordulhat, hogy valaki fontos találkozó, interjú, konferencia, vagy ünnepség előtt megborotválkozik akkor is, ha előtte egy nappal is megtette, de hosszú távon szerintem nem tesz jót a bőrnek, ha valaki minden nap borotválkozik, ráadásul ezzel a gyakorisággal csak azt lehet elérni, hogy egy idő után így jobban nő az arcszőrzet, úgyhogy az sem lehet indok, hogy gyorsan nő.

2021. ápr. 25. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális szerintem sem. Nem ismerek embert, akinek ilyen gyorsan megnőne a szőre. Akinek extra erős, vastag, annak is 2-3 nap.
2021. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég gyorsan nő a szőröm és elég sötét is. Egy időben próbáltam minden nap borotvalni magam, de kikészített e a bőröm ez, folyamatosan sebes volt stb. Nem éri meg
2021. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
A fejemet kétnaponta borotválom, mert utálom, ha borostás. Az arcomat nem szoktam annyira sűrűn.
2021. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!