Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egész arcom foltos többi lent?

Az egész arcom foltos többi lent?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, egy-kettő hónapja múltak el a pattanásaim, és a helyükön foltok maradtak. Az egész arcom foltos, végig és egyáltalán nem múlnak el, sőt szerintem egyre rosszabbak. Voltam már bőr hámlasztó kúrán kozmetikus által, nem használt semmit. Használom a Vagheggi krémeimet, semmi. Most fekete szappant vettem, azt fogom kipróbálni, de már kezdem elveszteni a reményt. Már ne is reménykedjek? Teljesen tönkretett már.

2021. ápr. 24. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Évek... halványulni fognak, talán el is tűnnek, de sok idő. Nekem a hátam volt ilyen, már semmi nyoma hál istennek, de több év kellett neki, mire ilyen lett. Én nem használtam ilyen hámlasztókat meg ilyesmik, szóval az lehet segít és rövidíti az időt, hogy helyrejöjjön.
2021. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Mikrodermabrázió kozmetikusnál vagy Gigi referenciakozmetikákban plasma kezelés,
2021. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!