Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig kell oldalt lenyírnom...

Meddig kell oldalt lenyírnom a hajam? F

Figyelt kérdés

Olyan hajat szeretnék, hogy csak felül legyen hosszú (olyan 15-20 cm) és ezt oldalra fésülném. Oldalt pedig lenyírnám pár mm-re.

Viszont nem tudom, meddig kéne lenyírni oldalt, voltak már próbálkozásaim, de hátul valahogy soha nem tudtam, hogy például a forgómmal mit kezdjek meg ilyenek, és nem nézett ki jól. Valaki erről egy képet nem tudna, hogy meddig és hol kell nyírni?


2021. ápr. 21. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi hajra gondolok. Onnan is tudom, hogy valószínűleg elrontottam, hogy neki erről az oldalról is látszik a hosszú rész, nekem meg hátra már nem is lógott le (valszeg lenyírtam azt a részt aminek le kellett volna), csak a másik oldalra.

2021. ápr. 21. 22:16
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdést nem egészen értem, viszont a frizura baromi jó
2021. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt bízd fodrászra, jobban látja mit csinál, nekem csak az egyik oldalon van felnyírva több mint 7 éve de ha az életem múlna rajta se tudnám szépre megnyírni.
2021. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!