Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naptej felbontása után mennyi...

Naptej felbontása után mennyi ideig használható még?

Figyelt kérdés
2022 van írva lejárati dátumra, de gondolom az bontatlan csomagolásra érvényes általában. Tavaly vettem, és kb tele van még.

2021. ápr. 20. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:
ilyen rossmanosos sun ozon, szóval nem valami többezer ft-os cucc.
2021. ápr. 20. 15:37
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

nyugodtan használd...

ha nagyon érzékeny bőrű vagy, akkor tárgyévben / szezonban használjuk.

2021. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

van rajta egy kis tégely piktogram, benne egy számmal, hogy felbontás után meddig jó. valószínűleg 12M. Ilyet keress:


[link]

2021. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs rajta semmi ilyen jelölés
2021. ápr. 20. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
az nem létezik, hogy nincs, mindenképp lenni kell, hogy legyen rajta olyan
2021. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez eg yrégebbi cikk:

[link]


Azt írja, hogy 1-2 évig használható.

De ahogy már az előbb is írta valaki, 2005 óta kötelező feltüntetni azt a megjelölést, hogy mit ajánl a gyártó.


Mindenesetre ezen a 2011-es teszten a Nivea és a Rossman termékek végeztek az élen.

2021. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Rá van írva, van rajta egy kis tégely rajta egy számmal pl. 12M az 12 hónapot jelent, hogy felbontás után érvényes, ezt minden ilyen kozmetikumnál kötelező feltüntetni.

Amúgy fényvédőknél általában 1 év.

2021. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az igen.. mi romlik meg egy krémben egyáltalán? Most néztem van egy kb 2-3x használt tele doboznyi hajzselém is, amit kb 3 éve vettem, arra 12M van írva. Illatra, állagra ugyan olyan, mint volt
2021. ápr. 21. 06:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!