Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le fog törni a hajam szőke...

Le fog törni a hajam szőke része újbóli szőkítés hatására?

Figyelt kérdés

Vékony szálú, kevés hajam van. Évekkel ezelőtt befestettem a hátközépig érő, világosbarna hajam fodrásszal, ilyesmi volt a végeredmény:

[link]


Ezt egy fél év után meguntam, sötét hajat akartam, otthon megcsináltam, és borzasztó lett, ezért elmentem fodrászhoz kiszőkíttetni az egészet, ahol megcsinálták hasonló szőkére:

[link]


Ez volt 1.5 éve. Ezután úgy gondoltam, hogy inkább nem roncsolom tovább a hajam és nem festetem egy darabig, azóta mindig kontyban hordom a hajam, ha elmegyek itthonról.


Most a fenekemig ér a hajam, kb. az államtól kezdve tiszta szőke, felette világosbarna. Azon gondolkodtam, hogy a jelenlegi aljánál világosabb szőke jól állhatna az egész hajhosszomon, de félnék megcsináltatni. Ilyenre gondoltam:

[link]


Szóval nem az a sárgás színű, mint amilyen most az alja. A problémám azzal van, hogy korábban 2x volt szőkítve a hajamnak az a része, ami most ilyen meleg árnyalatú szőke. Ha ez harmadszor is le lesz szívva (mesterfodrásznál), akkor lehet, hogy állig feltörik a hajam? Hátközépig érőt szeretnék, most a fenékig érő hajamból 5 centit vannak visszatörve a szálak, de szinte mindegyik. Kb. 20 centit kellene vágatni festés után, hogy hátközépig érjen, nekem az megfelelne, de a 3x szőkítés miatt az államig vissza kellene vágni?? Vagy hogy van most ez??


2021. ápr. 19. 21:50
 1/1 anonim válasza:
Nem fog vissza torni, ha meg jo fodraszhoz mesz akkor vagni sem kell belole, max az eltoredezett hajveggeket, ha vannak
2021. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!