Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés utáni sárga haj?!

Szőkítés utáni sárga haj?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ti mit szoktatok csinálni, ha szőkítés után be sárgul a hajatok? Hallottam már a hajszínezőt, de abból sem tudom melyik lenne jobb. Szőke vagy Szürke? És melyik márkától?! 2 hétig minimum pihentetni szeretném most a szőkítés után a hajamat.A Schauma silver hajsampont nagyon szidják, így azt nem mertem megkockáztatni.
2021. ápr. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szőkítem, de szerintem egy hamvasító sampon/pakolás/balzsam jobb, mint a hajszínező. Ha félsz, hogy kékesre színezi, akkor tegyél egy próbát egy félreeső tincsen, és kevés ideig hagyd fenn. A krémmánia.hu-n láthatsz véleményeket, azok segítenek a termék kiválasztásában.
2021. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Azért sárga, mert nem értesz hozzá...

Hívd fel a fodrászod, mond meg neki, hogy elcseszted és kérj tanácsot, hogy mivel tudod otthon valamennyire helyrehozni. Ő tudja milyen a hajtípusod, mennyit bír, van-e érzékenységed stb.

2021. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha szőkítővel szőkítesz, arra utána kell szín. Ha csak sima hajfestékkel, azt lehet samponnal korrigálni. A Syoss nekem bejött.
2021. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Kallos hamvasító pakolás nekem bevált. De valószínűleg kevés lesz mert tudom milyen a nyers szőkített haj, arra kéne valami hamvasat festeni (nem színezni).
2021. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még több festék..

Vagy fodrászhoz bejelentkezni

2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet baj, hogy nagyon sérült a hajad és ezért nem fogadja be a színt tartósan.
2021. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!