Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ápolja a hajat egy férfi?

Hogy ápolja a hajat egy férfi?

Figyelt kérdés

3 centis hajam van mindehol amit növesztek most lett le vágva.

Mit csináljak vele , hogy később is szép fényes maradjon? Olvastam hogy ne szárítsam hajszárítóval ne dörzsöljem törölközővel na de akkor hogy a fenébe szárítsam még és állítsam be?

Meg az árt neki ha mindennap mosom? Hajwaxot szerintem ki kell mosni belőle


2021. ápr. 18. 13:25
 1/2 anonim válasza:

1. kérdés: hajmosással xd hogy máshogy??

2. kérdés: passz

3. kérdés: ohh, mind a kettő igaz, de a 3cm nem olyan hosszú, hogy olyan sokáig kéne szárítani, ami már megárt neki.

4. kérdés: Yes

5. kérdés: na ezt viszont nem ártana kimosni naponta ha tényleg minden nap tökéletesen szeretnél kinézni.

2021. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én minden nap mosom. Aztán törölközővel szárítom. Esetleg majd hosszabb haj esetén 1-2 alkalommal lehet fésülni. Ha meg be akarod állítani, akkor nyilván van még az. Ezen túl nem nagyon foglalkozom én vele. Ez ilyen alapkör és ezzel kész is nekem.
2021. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!