Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz hajvéggel mint...

Nagyon száraz hajvéggel mint tudok csinalni?

Figyelt kérdés

Általában copfba kötve hordom a hajam. A hajgumi vonaláig fent egész jó, de ami az után van hajam nagyon száraz. A teteje viszont elég gyorsan zsirosodik, kb 2-4 nap után már.

Hajolajat használok a végére, minden hajmosás után, de nem sokat segít. Most elkezdtem használni a banános hair food hajpakolást, eddig 1x de ezzel sem tűnik jobbnak. De még nem dobom ki, hátha hosszútavon eredményesebb lesz.

Próbáltam már, hogy nem szárítom meg, de úgy még rosszabb es azt olvastam hogy a hajnak is többet árt mint használ.

Ezeken kívül mit tudnék tenni?


2021. ápr. 15. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig keresni a megfelelő hajbalzsamot/pakolást és más hajápolót amíg nem találod meg a megfelelőt
2021. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szárazsampont használsz (a tövekre), ezzel kitolhatod a hajmosások közti időt.

Szerintem az is segítene, ha csak a fejetetőre tennél a samponból, a balzsamot, pakolásokat, csak a végére. Ne mosd forró vízzel, használj hővédőt.

Hirtelen ezeket tudtam felsorolni, azt hogy milyen termék válik be, azt ki kell tapasztalni.

2021. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondod, minden hajmosás után használsz hajolajat, azaz kb 3-4 naponta? Az úgy elég kevés, én minden reggel használok, de van, hogy reggel-este.


Nem tudom, milyen a hajad (egyenes/hullámos/göndör stb.), de leírom én mit használok:

-H&S sampon, de ez egyénfüggő (nyilván csak a tövekre, hajhosszra nem)

-Elseve Extraordinary Oil balzsam (hagyom hatni minimum 15-20 percig. Ez a marketingszöveg, hogy 1 perces hajbalzsam meg 3 perces ez egy hatalmas kamu, ilyen nincs*)

-hajolaj (általában Pantene, de most Langhaarmadchen van, DM-ben vettem, minden nap minimum egyszer)

-Garnier Hair Food (papayás van de a banános nekem jobban bevált, hajmosás előtt kicsit nedves hajra felrakom 3-4 órára/éjszakára, szoktam használni leave in-ként is)

-Tresemmé hővédő

Ezeket mindig használom.

Amiket csak akkor, ha több ápolást igényel a hajam:

-Gliss fújós hajbalzsam (nem tudom mi a pontos neve), vagy a feketét vagy az aranyszínűt

-Elseve Dream Long hajkrém

-kókuszolaj (pakolásként a hajhosszra, az étkezési kókuszolaj nem jó)


Ha van még kérdésed és úgy gondolod, írj rám nyugodtan privátban. Nagyon ajánlom még a kremmania.hu-t.



*Nem ide tartozik, de még régebben, amikor Youtubeon divat volt a beautyvloggerkedés, megnéztem egy csaj hajápolási rutinját. Felkente a hajbalzsamot, megszólalt: "és most hagyom hatni bő 1 percig". Nem tudom hány éve volt már ez, de a mai napig felnevetek, ha eszembe jut.

2021. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Le kell vágni.
2021. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!