Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozni odalent?

Borotválkozni odalent?

Figyelt kérdés

Úgy érzem eljött az ideje hogy elveszítsem a szüzességemet, már két éve együtt vagyunk a párommal és szeretném vele megtenni. (Nekem kell megtennem az első lépést, mert ő már túl van az elsőn és azt mondta nem csinálunk semmi komolyat amíg úgy nem érzem készen vagyok rá és nem jelzem neki, szóval most rajtam a sor...)

Viszont, eddig nem borotválkoztam odalent és most elgondolkoztam rajta nem fogja-e visszataszítónak találni ha meghagyom természetes állapotában. Nem vagyok túl szőrös, de azért felnőtt szőrzet... A szőrtelenített forma a fiúknak kellemetlen látvány vagy érzés? Illetve érzékeny bőrre milyen szőrtelenítési módszer javasolt? A borotva szerintem nem lenne elég...

17/L



2021. ápr. 14. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Ott a pont, vegre valaki kimondta miert a kell a csupasz 😃 pacsi😀
2021. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
És lányok, hogy oldjátok meg, hogy ne viszkessen, ha leszeditek? Én megőrülök már másnap úgy viszket.
2021. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Szaliranyba kell borotvalni, es nem viszket. Vagy szortelenitokremezem, es ugy sem. Kb 4. Napon kezd viszketni borotvalas utan. Akkor ujra lecsapatom, ennyi 😁
2021. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészt ha a szőr akadályozza meg abban hogy lefeküdjetek akkor valószínűleg más baj is van. Hidd el, a legtöbb fiút nem zavarja egy kis szőr. Én tök szőrös voltam az első alkalommal, mert elég spontán történt. Hát hogy is mondjam... Ez nem igazán vetett minket vissza. :D

Ha úgy érzed hogy mindenképpen meg akarsz szabadulni a szőrzettől, akkor én azt ajánlom szakemberrel (kozmetikussal) gyantáztass. Egyrészt ő "mindent lát", ott is leszedi, ahol te már nem látod, nem érsz el, másrészt jóval tartósabb, és amikor visszanő a szőr az sokkal kevésbé borzalmas.

Régen borotválkoztam, de ami fontos, hogy előtte kicsit vágd vissza a szőrt, úgy jobban viszi a borotva, és kisebb az esély hogy megvágod magad. Utána pedig hidratálás vastagon. Legyen nálad egy tükör, amivel tudod magad nézni közben, így megint csak kisebb a vágás esélye.

2021. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!