Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozni odalent?

Borotválkozni odalent?

Figyelt kérdés

Úgy érzem eljött az ideje hogy elveszítsem a szüzességemet, már két éve együtt vagyunk a párommal és szeretném vele megtenni. (Nekem kell megtennem az első lépést, mert ő már túl van az elsőn és azt mondta nem csinálunk semmi komolyat amíg úgy nem érzem készen vagyok rá és nem jelzem neki, szóval most rajtam a sor...)

Viszont, eddig nem borotválkoztam odalent és most elgondolkoztam rajta nem fogja-e visszataszítónak találni ha meghagyom természetes állapotában. Nem vagyok túl szőrös, de azért felnőtt szőrzet... A szőrtelenített forma a fiúknak kellemetlen látvány vagy érzés? Illetve érzékeny bőrre milyen szőrtelenítési módszer javasolt? A borotva szerintem nem lenne elég...

17/L



2021. ápr. 14. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Manapság szerintem nem divat a szőrös, sokkal higénikusabb ha le van szedve, már csak a hónaljamnál észreveszem ha péntek van és kicsit szőrösebb hogy jobban izzadok, szagosodok be...


Elsőnek sztem ha van otthon hajvágó gép azzal szedd le, majd menj át rajta borotvával és kész. Persze utána tisztitsad le a gépet :D

2021. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb ember, főleg a te korodban már szőrtelenít.

Szerintem érdemes minden szőrtelenítési módszert kipróbalni, csak úgy fogod tudni melyik a legjobb megoldás.

Ha először csinálod akkor borotvát használj inkább. Vágd rövidre a szőrt. Vegyél egy rendes borotvát amiben lehet cserélni a pengét. A férfi borotvak sokkal élesebbek, én azt ajánlom. Érdemes előtte testradírozni, mert akkor megelőzheted a szőrbenövést. Óvatosan lassan borotválkozz, ne kapkodj. Ha kész vagy fertőtlenítsd le, kend be valami nyugtató krémmel, ha pedig a bőröd beitta akkor hintőporral.

2021. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
/1 köszönöm a választ, de ezzel azért vitatkoznék. Egyáltalán nem higénikusabb a borotvált nemiszerv, sőt a szőrzet az érzékeny terület védelméül szolgál. Az izzadság szagának pedig semmi köze a szőrzethez, ha nem vagy nagyon szőrös akkor még a mértékéhez sem, ugyanis az egyik funkciója hogy elvezeti az izzadságcseppeket.
2021. ápr. 14. 19:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha úgy érzed, elég érett a kapcsolatotok a szexhez, akkor nyugodtan megkérdezheted, hogy ő hogy szeretné. Ugyan nem lesz meglepetés, de mindenképpen tetszeni fog neki.
2021. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Lenne par javaslatom.


Ha borotvalod, borotvald le az egeszet, tok vicces mikor ott fityeg egy kis szor, undi. En mar Sokkal regebbota borotvaltam, mint te, mert szamomra igy sokkal kenyelmesebb, nekem szorosen viszketett es budosnek ereztem magam.


Ha borotvalsz, akkor a szal novesenek iranyaba borotvalj, ne ellenkezo iranyba, mert akkor kipattogsz es az nagyon faj, viszket, ronda.


En inkabb a helyedben szortelenitokremet hasznalnek, garantaltan sima, nem faj, nem pattogsz ki, es ha nonek a kis szorok vissza, nem sert, nem szurja a parodat sem.

2021. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem is ertem hogy birtad szorrel eddig...nem hordasz bikinit? Fujmar :D
2021. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

1-es vagyok,


"Egyáltalán nem higénikusabb a borotvált nemiszerv, sőt a szőrzet az érzékeny terület védelméül szolgál. Az izzadság szagának pedig semmi köze a szőrzethez, ha nem vagy nagyon szőrös akkor még a mértékéhez sem, ugyanis az egyik funkciója hogy elvezeti az izzadságcseppeket."


Valóban igy van, ettől függetlenül 8 óra fizikai munka után, a pólóm tiszta izzadság, látszódik is rajta a nagy folt, és büdüs is vagyok mert pl hiába kenem be magam izzadásgátlóval a szőr felszivja az egészet és nem jut el a bőrfelületig. Gondolom a nemiszerv sem külömb, ott jobban a hajlatnál lehet büdös, de jobb ha leszeded a pamacsot azért.


Szőrtelenitő krémet nem ajánlom, barátnőm kozmetikus és mondta már több embernek hogy nagyon káros és egészségtelenek, szóval vagy borotva ahogy az #5-ös is irta vagy gyantáztassad.

2021. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
6os, a bikinihez eleg a bikini vonalat leszedni. Én is csak azt szedem. Miért is "Fujmar"? A szőrzet, az egy tök normális emberi dolog. Akkor Fujmar-ozzuk le a férfiakat, akiknek szőrös odalent, mert aztán a férfiak elég kis része borotválja.
2021. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Hat igen, a ferfiaknal is fuj pontosan. :D
2021. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
66%

Szerintem ha számodra nem kellemetlen érzés, hogy csupasz vagy, akkor mindenképpen szőrteleníts. Sokkal kellemesebb úgy nyalni. Illetve szerintem szebb is, de ízlések és pofonok. :)

28/F

2021. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!