Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a sampon mennyire szívja...

Ez a sampon mennyire szívja ki a festéket a hajból?

Figyelt kérdés
“Vichy Dercos korpásodás elleni sampon száraz hajra“ ezt a sampont használom mivel a fejbőrömnek ez a legmegfelelőbb, viszont nem tudom, hogy ez mennyire szívja ki a festéket a hajamból. Azért kérdezem ezt mivel a csalánsamponról tudom, hogy nagyon gyorsan kiszívja a festéket. Esetleg valaki tud erről valamit?

2021. ápr. 14. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ezt a kérdést tedd fel, vagy helyeztesd át az adminokkal a Szépség és divat » Bőr- és hajápolás kategóriába, ott nagyobb eséllyel kapsz rá választ.
2021. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
... vagy keresd fel a nőgyógyászodat, ha ezt mindenképp női problémának ítéled meg.
2021. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!