Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kozmetikus hogyan tudja...

Egy kozmetikus hogyan tudja kezelni a ráncokat?

Figyelt kérdés

A krémeket leszámítva, a múltkor voltam egynél is mutatott valami olyat, mint egy porszívó vagy valami és kicsit kiszívja az arcot vagy mi.


Pontosabban csak az előtte/utána fotókat mutatta a telefonján, nem magát a gépet.


Valaki tud ilyesmiről?

(Sajnos nem tudom a pontos nevét)



2021. ápr. 13. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószinűleg a mikrodermabráziós vagy dermabráziós bőrcsiszolásról volt szó. Ez viszont nem a bőrt szívja ki, hanem vákuum és a csiszolófej segítségével távolítja el az elhalt hámréteget, így azt átjárhatóvá teszi a további hatóanyagoknak. Illetve úgy tudom van már egy kombinált gép is a piacon, ami vákuum- sav- porlasztott víz kombinációjával végzi ezt a műveletet. Ez ránctalanító kezelés előkészítésére alkalmas. Ránctalanítást viszont, ahány kozmetikus, annyiféle módszerrel tudja végezni, rádiófrekvencia, ultrahang, interferencia, elektrooporáció stb...a lényeg, hogy tapasztalt szakemberhez menj, aki nem kuponoldalon hirdeti az olcsó kezeléseit, mert ami látványos- tartós eredményt ad az nem fér bele 4-5000 Forintokba, ott valamit kispórolnak.
2021. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!