Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágjak a barátnőm...

Milyen hajat vágjak a barátnőmnek ?

Figyelt kérdés

Fodrásznak tanultunk mind a ketten és az iskolában jöttünk össze.

Mindig egymásnak vágtuk a hajunkat és most kitaláltunk egy játékot.

A játék lényege hogy olyan hajat csinálunk a másiknak amilyet csak akarunk.

szerintetek milyen hajat csináljak neki?


Körülbelül a háta közepéig ér ér a haja úgy hogy sok lehetőség van benne.


Bármennyire rövid lehet!


A mai nap vágta az én hajam holnap jövök én a vállig érő hajamat géppel rövidre vágta úgyhogy lehet én is valamilyen rövid fazont csinálnék neki!



2021. ápr. 10. 20:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Jobban megnézve a kérdést, és pláne a kérdező kommentjét, ezt mégis csak ugyanaz írhatta, mint a 19.-ben említett többit...

Na mindegy, ennek az oldalnak az a lényege, hogy bárki írhat bármit névtelenül, csak egy idő után már unalmasak az ilyen kamu történetek.

(És igen, engem is érdekel a női hajnyírás téma, azért követem...)

2021. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ez minden témával így lesz, hogyha követed. A vágyak és a valóság nem mindig ütközik egymással. Ráadásul ha azt tételezzük fel, hogy ez mind különálló személy akkor is megközelítőleg 25-40 emberről beszélünk, aminek a 60%-a férfi. Kevés olyan leányzó van, akik meg merik, vagy tudják tenni, hiába vágynak rá. 23/F
2021. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%

A 20-as vagyok. És tényleg, a kérdező 9-es válaszában két jellegzetes hiba is felbukkan. Nem egyszerű senkinek ez a kérdés: az eddigi legbevállalósabb, leglazább, már eleve rövidhajú ex-barátnőmnek pár hét után bedobtam a "próbáld meg egyszer a kopaszra nyírt fejet, neked jól állna" témát, de annyira tiltakozott, hogy többet már fel sem mertem hozni.

Szóval nekünk, kopasznő-rajongóknak nagyon ritkán (pontosabban: szinte soha nem) terem babér. De ettől is érdekes ez, mert ennyire megütközést keltő (mindamellett, hogy szerintem tényleg szép látvány). :D

2021. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok, nekem megoszlik az érzésem a kopasz csajokról. Párom esetében is többször eszembe jutott, hogy szívesen lenyírnám vagy szerepjátékban eljátszanám vele, hogy büntetésből le kell borotválnia a fejét. Sajnos még a felnyírás sem egyszerű, pedig azt még szeretné is kipróbálni, de eddig még nem jutottunk el odáig, hogy fel is legyen nyírva a haja.

Nem egyszerű, és hiába tűnik szemétségnek, hogy ilyet akarunk, ez olyan mint másoknál a csöcsök és segg mánia. Ez fontos alkotóeleme a szexuális életnek, csak szokatlan másoknak ennél fogva partnert is nehéz találni.

2021. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!