Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek durva egy 8 éves...

Szerintetek durva egy 8 éves kislánynak a rövid fiús haj?

Figyelt kérdés

szeretném a kislányomat jól megnyírni most körülbelül a vála alá ér a haja.

Úszás óráján is több anyuka rövidre nyirata az ennyi vagy akár időseb kislányát meg a nagy melegben is praktikusab lenne.


szerintetek ?


(Mielőtt még írnátok nem a leányzó akarata ellenére beszéltem vele és ö is kipróbálná)



2021. ápr. 10. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a váll alá erő haj se olyan hosszú, sőt sokan még hosszabb hajjal is úsznak és tudják kezelni. 40 fokban meg kB mindegy mit csinál az ember mindentől megpusztul.


Azt is vedd számítás a, hogy akkor 1-2 havonta fodrászhoz kell járni. Az értelmetlen nyitás-zárás miatt meg kiszámíthatatlan. Inkább úgy hagynám ahogy van.

2021. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
A hajvágás helyett inkább tanulj meg írni!
2021. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egyáltalán nem !

nekem mind a 2 lányomnak fius hajat vágtam de minden hajvágás elöt megkérdeztem hogy bisztos levágjam e vagy inkáb növeszük. A nagyobik lányom 14 éves korában mondta hogy ikáb megnöveztené most 19 éves és szép hoszu haja van a kisbik 15 éves ö nem akarja megnöveszteni és 2 hetente vágomneki

egy részét oloval egy részét gépel.

2021. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
#2, látod, már rá is talált egy rokon lélek! :))
2021. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ne... Egész gyerekkoromban rövid, fiús hajam volt, utáltam! Ha a lányod egy igazi csajszis lány, akkor ne tedd ki őt ennek csak azért mert kényelmesnek tűnik. Egyébként pedig annyira nem kényelmes, mert ahogy már írták, kb havonta lehet vágni. Én rettentően rosszul éreztem magam, már óvodában is, visszavetette az önbizalmam. A hosszú hajat össze lehet fogni, fel lehet csattozni.

Persze ha a lányod szerint is okés, és kipróbálná, akkor hajrá.

2021. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva szerintem, ha nem az akarata ellenére erőltetitek rá. A 12 éves lányomat, aki szintén úszni jár, 9 éves kora óra rendszeresen kopaszra nyírjuk nullásgéppel. Az ő kívánsága volt, mert nagyon utálta úszás után a haját szárítani. Nagyon élvezi így, és szerencsére jól is áll neki, egyáltalán nem lett fiús tőle. Én azt mondom, hogy ha a lányod is benne van, érdemes kipróbálni.
2021. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
94%
A 8 éves kislányok hosszú kislányos hajjal gyönyörűek, de jól állhat nekik a rövid haj is és lehet, hogy praktikus is. Azaz miért lenne durva? :)
2021. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha akarja, akkor mehet a hajvágás.
2021. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a lanyoddal? Milyenre nyirtad?
2021. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!