Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon jó fodrász Budapesten...

Nagyon jó fodrász Budapesten hajvágáshoz?

Figyelt kérdés

Combközépig érő egyenes fazonú hajam van. Találtam egy frizurát ami nagyon tetszik, de a sok negatív internetes komment miatt félve megyek fodrászhoz. Saját tapasztalat alapján tudtok olyan fodrászt ajánlani aki úgy vág hajat amiben ti nem csalódtatok? A kinézett frizura a CHANMINA - CHOCOLATE klipben lévő haj. Azt szeretném, ha tényleg pont olyanra lenne vágva. A hajam nincs festve, nem is akarom. Nagyon vékony szálú, de szerencsére dús.


Ui.: Nem gáz, ha a fodrásznak kifejezetten a videót mutatom? Ott szépen látszik minden szögből.



2021. ápr. 9. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen hajat nehéz elrontani
2021. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem keress meg egy mesterfodrászt és nézz utána alaposan ha kétségeid vannak.Esetleg Google-on értékelést is kapott és talán van honlapja. Járj jól utána. :)

Például én egy sima,falubeli fodrászhoz mentem és elrontotta a hajfestésem. Csak azért ajánlom, hogy erre figyeljetek és ne azért menjetek egy fodrászhoz, mert közel van és így kényelmesebb.

Bár ,megnéztem ezt a hajstílust és nem annyira nehéz megcsinálni, de ha félsz, hogy elrontják akkor keress egy jó fodrászt.

2021. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!