Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen összetevőket kell...

Milyen összetevőket kell nézni a hajápolási termékeken?

Figyelt kérdés
Pontosan mik azok az összetevők, amelyek nem baj ha vannak vagy kimondottan jók mondjuk egy samponban vagy balzsamban és melyek károsak, miket kell kerülni? Eddig mindig illat alapján választottam meg hogy milyen hajtípusra ajánlják. De sosem olvastam az összetevőket.
2021. ápr. 7. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból a hajad típusától is függ(prozitás, egyenes vagy göndör stb.)
2021. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyenes hajam van, hullásra, zsírosodásra hajlamos, de a végei szárazak.
2021. ápr. 7. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld a szilikont, a parabént, a szulfátot, és az SLS-t!

Protein jót tehet neki esetleg, de ez a porozitástól függ, viszont az, hogy miket kerülj az minden hajtípus esetében ugyanaz.

2021. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem jó:

Alkohol

Szilikon

SLS

Hogy mi jó, azt nehezebben lehet meghatározni, mert mindenkinél más. Ezt sajnos ki kell tapasztalni.

2021. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd ki a krémmánián az adott sampont, és minél kevesebb piros pöttyös összetevő legyen benne. Én ezt csinálom minden kozmetikummal. Nekem most a balea med mindenmentes sampon van, az bevált.
2021. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!