Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből szeretnék sötétbarna...

Szőkéből szeretnék sötétbarna hajat, de a fodrászom szerint bezöldülhet. Ha hajszínezővel csinálnám és nem tartós samponnal, akkor is?

Figyelt kérdés

A jelenlegi hajszínem ehhez hasonló, talán kicsit hamvasabb: [link]

és ilyesmit szeretnék: [link]


a fodrászom azt mondta, hogy nem lehet ilyen sötétre, mert be fog zöldülni. arra lennék kíváncsi, hogy vajon ha nem tartós festékkel, hanem hajszínezővel csinálná, akkor is? nem ilyen spray hajszínezőkre gondolok, hanem ami annál tartósabb azért


2021. ápr. 6. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válts fodrászt mert egyértelműen nem ért hozzá, ha ilyeneket mond. Nekem is ugyanolyan szőke hajam volt és a palette color shampoo kávébarnájával festettem be. Tökéletes lett.
2021. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha emiatt parazol sokan befestik eloszor vorosre, es attol lesz egy jo undertoneja, szep fenye, es nem zoldul be
2021. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!