Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Geek & gorgeous c vitamin...

Geek & gorgeous c vitamin szérumját vagy a revox c vitamin szérumját érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb? Tapasztalatok jöhetnek! (A pattanás utáni piros hegekre)

2021. ápr. 5. 11:04
A kérdező szavazást indított:
G&G
Revox
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelműen GG, a Revoxszal az a baj, hogy vízalapú formula, és nincs mellette másik antioxidáns, amivel stabilizálva lenne, ennek ellenére nem kell hűtőben tartani és a szavatossága is gyanúsan hosszú. Tehát én a Revoxban egyáltalán nem bízok, lehet, hogy ideig-óráig hatékony, de stabil formula híján ki tudja, meddig.
2021. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ez el is dőlt.
2021. ápr. 5. 14:54
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

A GG is vízalapú formula, és csak azért, mert mondjuk a Revox nem írja le, hogy édemes hűtőben tartani, attól még ott kell, mint mindegyik vizes C-vitamin szérumot, itt max a kommunikációval van baj, nem a termék minőségével.

Tény, a GG mellett van ferulasav meg E-vitamin, ezek hárman nagyon jól dolgoznak együtt, de nem fogok hazudni, nekem a kettő teljesen egyformán működött az én bőrömön :D


(Nagyon támogatom, hogy a magyar nyelvben és kozmetikai életben is terjesszük a megfelelő hatóanyagokat, de konkrétan agybajt kapok, amikor pl. a GG-nél is olyat látok leírva hunglishül, hogy "ferulic sav" meg "niacinamide" és így ki is ejti videón, hogy "niacinamidét tartalmaz". a ferulic acid az ferulasav, a niacinamide meg niacinamid, vagy nikotinamid. Egy átlag felhasználónak mondjuk tök mindegy, de egy "szakértő", akinek saját márkája van, az tanulja már meg kimondani és leírni magyarul a kozmetikai összetevők nevét.)

2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyetértek, viszont a nem őszinte kommunikáció elég nagy probléma (nyilván nem írják rá hogy három hónap a szavideje és hűtőben kell tartani, mert sokan nem vennék meg), na nem az, hogy megromlik a c vitamin 6 hónap alatt a csap mellett, hanem, hogy egy fogyasztóvédelmi bejelentés (és egy égett arc) kellett, hogy ugyan írják már rá a 30%-s sav dobozára magyarul is, hogy le kell mosni. Emiatt nem is szimpatikus a márka, nem is bízom meg bennük. Ettől függetlenül nem mondom, hogy nem próbáltam terméküket, a peptid szérum például tök jó.


A többivel is abszolút egyetértek, engem is kiborít. :D

2021. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!