Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék fodrászt intézni?

Hogy tudnék fodrászt intézni?

Figyelt kérdés

Akik egyéni vállalkozók,ők otthon tudnak fogadni? Vagy esetleg én hívhatok házhoz fodrászt?


Nagyon kéne egy hajvágás jövő hétre. (Férfi frizura)



2021. ápr. 5. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A héten elvileg kinyithatnak, biztos sokan dolgozni fognak hétvégén is, próbálj meg időpontot kérni olyan helyen ahol már voltál. Viszont ha karanténban vagy, akkor nem fog elmenni hozzád senki.
2021. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok karanténban hanem be van zárva az egész ország. Nem úgy van hogy április 12-19 között nyitnak?


Akihez szoktam menni, nála 3 hét az előjegyzés "béke időben" is :S

2021. ápr. 5. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg úgy áll a dolog, hogy április 8. után kinyithatnak a fodrász üzletek mivel a beoltottak száma eléri a 2,5 milliót. Tehát a hétvégen már fogsz tudni menni fodrászhoz. Ha nem kapsz időpontot a fodrászodtól, akkor próbálkozz meg valamilyek Barber Shoppal (időpontfoglalás: [link] ők dolgoznak hétvégén is 9-21 óráig, szóval biztos beférsz ha időben foglalsz időpontot. Az ár kicsit borsos (4-5 ezer egy hajvágás), de a szükség nagy úr.
2021. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott is 4k, ahová szoktam járni. Lehet, h hétvége már picit későn van... Csajozni akarok, s ha már szarul néz ki a testem (#bezártminden), legalább a fejem legyen helyes.
2021. ápr. 5. 12:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a május 25 is április után van. Szóval kérdés: van már bármilyen rendelet, ami május 8-at jelöl meg hivatalosan?
2021. ápr. 5. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Magyar Közlönyben már megjelent a rendelet, hogy április 8-ig tartanak a korlátozások ha addig eléri a beoltottak száma a 2,5 milliót (és nagyon úgy tűnik el fogja érni). Már kibírod ezt a hetet, nem hiszem hogy bárki elvállalna bírságot kockáztatva így hogy küszöbön a nyitás.
2021. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Arra nem gondoltál, hogy nem véletlenül vannak korlátozások?
2021. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor a helyi faszagyerekek este 10 kor duhajkodnak az utcán,akkor nem sok értelmét látom a korlátozásoknak. Mellesleg a fodrászatok vannak zárva, nem a lakóépületek...
2021. ápr. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!