Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ritka az olyan fodrász, aki...

Ritka az olyan fodrász, aki nem kérdezi ki a fél életed egy hajvágás alatt?

Figyelt kérdés
Én nem szívesen beszélgetek ilyenekről egy idegennel, hogy mit dolgozok, mit tanultam, otthon lakok-e még stb hülyeségek. Ezért nem is járok fodrászhoz már vagy 5-6 éve, csak már unom magamnak vágni a hajam ( = 0ással letolom, és fél évig hagyom nőni, majd kezdem elölről :DD), és szeretnék valami modernebb frizurát magamnak.

2021. ápr. 3. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Férfi vagy?
2021. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, azt hittem, hogy "0ással letolom, és fél évig hagyom nőni, majd kezdem elölről :DD" alapján leesik majd :D
2021. ápr. 3. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj azt de utálom. Nem is járok már egy ideje. Addig még oké amíg nem őszülök, de ha fogok akkor nem tudom mi lesz :) A kedvencem mikor zúg a hajszárító és nem értem mit magyaráznak. De mondjuk én antiszociális vagyok alapból úgyhogy .. :)
2021. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Angolul bejelentkezel, elmész ha kérdez megmondod angolul hogy keveset tudsz angolul illetve egy fotóval megmutatod mit akarsz. Igy nem fog csevegni biztosan.
2021. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: :D :D
2021. ápr. 4. 07:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Told a random bullshitet :D úgyse ellenőrzi le, meg nem is érdekli :D
2021. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!