Alumíniummentes deo?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc alumíniummentes dezodorotok?
2021. márc. 31. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Manna natur deo. A kremes a legjobb, de nekem arra allergias a borom, igy maradt a deo.
2021. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De a Biobaza rozsaszinje is bevalt nekem, viszont nagyon sokan meg szidjak. Ez olyan, hogy ki kell probalni. Lehet neked kivorosodik tole a honaljad, lehet hogy nem. Ki kell probalni. Nekem a Manna kremes volt a favorit, de valamit nem birtam belole, vorosodtem. Atalltam deora toluk, illatmentesre, es semmi panaszom. De nekem a Biobazaval sem voltam gondjaim, annyi hogy sokaig erzodik az illata, parfummel lehet kicsit eros is.
2021. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem használok dezodort, maximális egészség és környezettudatosság egyszerre. Mivel borotválom és rendszeresen fürdök, SEMMI szaga nincs.
2021. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos egyik sem vált be (3 félet próbáltam), büdös voltam vele :(
2021. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olivia teafa-levendula krémdeó. Nyáron is bírja a 35 fokos, kinti melóban.
2021. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lush teo-t használom pár hete, eddig nagyon tetszik, de majd a melegebb időben jön az éles teszt.
2021. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Olivia krémdeo, levendulás-teafás.

Ez az első dezodor életemben, amit nem kell napi 5-10 alkalommal újrakenni, elég csak reggel, még a nyári hőségben is kitart ha melózok vagy sportolok, és ez az első ami nem csípi pirosra-véresre a bőröm.

Ráadásul az illata is kellemes. :)

2021. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dezodort végigpróbáltam, Alverdés, Oliviás, Mannás stb nem használt.

Schmidt's charcoal+magnesium működik egyedül, Rossmannban lehet venni.

2021. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!