Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket lenne...

Milyen termékeket lenne édemes venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nivea termékek közül szeretnék venni arcápolási termékeket csak nem tudom mi lenne a jó..!Utánanéztem hogy milyen termékek kellenének de több száz van...!Kellene egy fényvédő ,egy nappali hidratáló crém meg egy éjjeli hidratáló crém!Nagyon ki van száradva az arcom!Azért szeretnék niveát mert egy kisvárosban élek és nem sok más terméket kapnék itt rendelni meg ahh...!Milyen termékeket ajánlotok?Ja ès 19/Fiú....
2021. márc. 31. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendelj, a nivea nem jó

Lehet utánvéttel is fizetni ha az a probléma, de drogériában lehet kapni mást is ami fényévekkel jobb.

Fényvédők közül arcra az Eveline napvédő arckrém szuper pl, Rossmannban lehet kapni

Arckrémek közül inkább Neutrogenát vegyél mint niveat

És fogyassz sok sok folyadékot


Ha mégis úgy döntesz hogy rendelsz, akkor a makeup.hut ajánlom, nagyon sok minden van ott, és vannak olcsóbban beszerezheto termékek jobb minőségben mint egy drogériában

2021. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Drogerias cuccok kozul inkabb a Helia-D-t ajanlom. (Van professzionalis vonala is, de azt csak online lehet beszerezni.) A Nivea tenyleg nem jo (#1). Fenyvedot viszont szerintem erdemesebb patikabol beszerezni, jobbak, meg tudsz a bortipusodra valot valogatni.
2021. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!