Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom megakadályozni...

Hogy tudom megakadályozni (csökkenteni) a haj töredezést?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Használj hajpakolást. A ricinusolaj is segíthet. Illetve ha vasalod a hajad, akkor próbáld meg a lehető legalacsonyabb hőmérsékleten.
2021. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Nullásgéppel.
2021. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én olyan gőzölős hajvasalót használok, aminek a bevonata kevésbé roncsolja a hajat. Használj hővédő sprét, nagyon hasznos tud lenni!
2021. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne vasald, ne szárítsd, ne süsd, ne fésüld napi 2-nél többször, ne piszkáld :D Emellett vitaminok, gyümölcsök fogyasztása.

A lehető legkevesebb kihívás érje. Az én hajam a napi hajvasalás miatti fülig feltört hajszálaimmal kb 3 év alatt jött helyre. Csúnyának éreztem magam ha nem vasaltam ki, de egy idő után pont emiatt lett egyre csúnyább. Azóta inkább nézek ki úgy mint egy benszülött a hosszú hullámos hajammal, minthogy megkolaszodjak.

2021. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vasolom a hajam, de egyébként hosszúnak mondható hullámos hajam van.
2021. ápr. 2. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!