Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne dús a hajam?

Mitől lehetne dús a hajam?

Figyelt kérdés
Tudom genetikailag van valakinek nagyon sok haja. Nekem nem is vékony szálú a hajam csak egyszerűen nem olyan dús ami nagyon zavar. A fodrászok csak úgy oldják meg hogy valami jó frizurat csinálnak neked de att meg ugyan úgy kevés hajad lesz. És itt csak arra gondolok hogy dúsabb legyen nem hogy hosszabb. Ha valaki tud esetleg olyan dolgokat mondani amitől dúsabb lesz a hajam kérem írja le. Előre is koszi. Ja és hogyha esetleg valaki tud valami dusito sampont ajánlani azt is megkoszonnem

2021. márc. 28. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsabban nő a hajad akkor dúsulhat is, szóval valami hajvitamint mindenképp érdemes beszerezni, nem kell nagyon drága, nem mindig az a legjobb. És nem tudom hullik-e a hajad, de az is lehet az oka annak, hogy nem sok. Vannak jó hajdúsító samponok, krémmánia oldalon és hasonlókon nézelődhetsz, hogy melyiknek van a legjobb értékelése. De mindenképp professzionális sampont és terméket vegyél, ne drogériásat.
2021. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj Ricinus olajas pakolásokat, szedj több vitamint, igyál sokat, ne károsítsd a hajadat! Ha ezeket betartod, akkor kicsit talán dúsabb lesz, és mivel egészségesebb lesz, ezért többnek fog tűnni.
2021. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valszokat ment a zöld ^^
2021. márc. 29. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a D vitamin sokat segített. Illetve igen, a ricinusolaj is nagyon jó.
2021. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Ricinus olajas pakolások szerintem nem jók minden hajtípusra. Nekem alapból zsíros a hajam és attól még zsírosabb lett, arról nem is beszélve micsoda macera. A helyes táplálkozás fontos (de persze ezt könnyű mondani, betartani nehezebb ebben a rohanó világban). Ne mosd a hajad sűrűn és forró vízzel. Óvatosan töröld meg és közepes hőfokon szárítsd. Ha formázod, használj hővédőt és normál hőfokot használj. Ha ezekre figyelsz, biztosan jobb lesz a hajad állapota, de szerintem a gondot a hajhagymáknál kell megszüntetni a megfelelő termékekkel.

Ha gondolod írj, ajánlok egy sampont és balzsamot is hozzá, próbáld ki.

2021. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!