Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napallergiásokhoz lenne...

Napallergiásokhoz lenne kérdésem. Valaki segítene? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A barátomnak napallergiája van, időnként előjön neki. Nyáron ha minden jól megy szeretnénk Olaszországba menni kicsit nyaralni kikapcsolódni. De ez végett nem nagyon merünk elmenni. Valaki aki esetleg ugyan ebben a problémában szenved tudna segíteni hogy milyen naptejet vagy hasonló dolgokat kellene használnia hogy még az a rövid kis idő alatt amit a napon tölt ne jöjjön ki rajta?

Mert olvastam valamit az interneten hogy talán valamivel meg gátolható.

Köszönöm előre is.



2021. márc. 23. 08:04
 1/2 a800 válasza:

Eloszor is reszvetem a betegsege miatt. Az enyem egesz sulyos es en mar a boltba se jarhatok védelem nelkul.

Hulyen nez ki, mindenki megbamul es meg be is szologatnak, de lehet kapni az aliexpressen uv vedos ernyot ami nagyon kicsire osszehajthato ami 11 es 16 kozott segiti a vedelmet. Kremek is vannak, a gyogyszertarban kerdezz ra. Nekem eddig ami bevalt az a La Roche posay anthelios xl. Az euceronnek is van napallergiasoknak valo kreme,azt meg nem próbáltam de sokan dicserik azt is. Az a fontos, hogy az uv-a ellen magas vedelmet nyujtson. Van egy termek ami 100%-osan ved, de nagyon draga es nekem az 50-es fenyvedo is para, mert az osszes napallergias fenyvedo kemiai fenyvedelmu ami nem tul egeszseges. Fizikai fenyvedobol a Biodermal Cicabio-t tudom ajanlani, de eleg draga lenne testre, en csak arcra hasznalom.

Masik fontos, hogy mestersefesen tomje magat d-vitaminnal. Nekem nem mondta az orvisom es par ev utan kilyukadt 2 ev alatt 8 fogam emiatt. Elotte egesz eletemben 3 eset volt hogy fogorvoshoz kellett mennem... Legalabb 6000 Ui egység legyen. Egy strandolos napozas alat 16- 18 ezer nemzeti egyseg termelodik es nem lehet tuladagolni. Batran es lelkiiseretesen kell zabalni, mert a hianyanak nem csak fogrohadas a következménye.

Remelem hasznos volt. 🙂

2021. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, utána fogok ezeknek a termékeknek nézni.

Nagyon sokat segítettél, mert senki nem tudott semmit mondani a doki se mondott neki semmit. Csak valami gyógyszert írt neki fel ami nem is jó meg ki akar orvosságon élni.

Még egyszer köszönöm ☺️

2021. jún. 15. 21:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!