Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a termeszete...

Mi a véleményetek a termeszetes göndör hajról?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik. Nem szokásom azt mondani, hogy van esetem nők esetében, de egy sötét színű, göndör haj engem egyből megvenne. Édesanyámnak is ilyen volt hajdanán, amikor a 80-as évek közepén annyi idős volt, mint most én. Pazarul nézett ki. Mondjuk most is csinos, csak a 3 gyerek meglátszik rajta kicsit. Mindegy, lényeg, hogy imádom a göndör hajat


20/F

2021. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű. Nagyon sajnálom, hogy az enyém nem olyan.
2021. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy nagyon szép tud lenni, ha az illető tudja kezelni
2021. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép nagyon, de nehéz bánni vele. A fésülködésről nagyjából meg lehet felejtkezni hacsak nem akarsz giga méretű fejet xd
2021. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű, de sajnos való igaz, hogy rengeteg nő nem tudja kezelni, szárazon fésülik, szétégetik hővel, stb.

Viszont egy egészséges, megfelelően ápolt göndör hajnál szerintem szebb nincs! Az enyém csak hullámos, de mindig göndört szerettem volna, azt az igazi nagy csigásat.

Illetve férfiakon is imádom a göndör hajat, szuper frizurákat lehet belőle csinálni és egyszerűen csak szexi.



25/L

2021. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem jutott belelő rendesen. És igen tudom kezelni, es fésülni is szoktam és nem akkora mint egy haz. :D
2021. márc. 21. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem szárazon fésülö, ugye?
2021. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak vizesen
2021. márc. 22. 07:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Kezelni nehéz, mivel a normál, elterjedt hajápoló termékek teljesen szétszedik a göndör hajat.

Imád szöszösödni, fura formákban álni, frissítgetni kell.

De megéri, csodaszép tud lenni

2021. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!