Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit furán hangzik szerintem...

Kicsit furán hangzik szerintem de valamit tudtok ajánlani?😅

Figyelt kérdés
18 vagyok ès hát fiú..elèg ronda vagyok!Az arcböröm ki van száradva pattanásos egy két helyt,olya mintha koszos lenne (nem az)!Milyen arckrèmet kellene vennem hogy kicsit feldobjam?A válaszokat előre is köszönöm!
2021. márc. 19. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozme2
2021. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus *
2021. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Kozmetikus, illetve mindenkinek más válik be de érdemes elmenni valamilyen bőrápolással (is) foglalkozó boltba (yves rocher, body shop, lush, stb) és ott kérni az eladó segítségét hogy ez a problémád, mit ajánl rá.

Illetve készülj fel hogy az arckrém magában nem elég, tisztítani is kell az arcbőrt, néha akár radírozni, tonizálás is jól jön, a pattanásokat lehet külön kezelni pl teafaolajjal szóval 2-3 termékre készülj fel hogy kelleni fog de megéri.

2021. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld ki a skinsmart rutin varázslóját. Ott a bőrproblémáidra fog termékeket javasolni.


Viszont első körben azt szokták javasolni, hogy pl 1 hónapig csak az alaprutin legyen és utána egyesével vezessék be a hatóanyagokat. Az alaprutin pedig lemosóból és hidratalobol áll(nappalra + fényvédő).


Ha keresel terméket akkor olyat keress ami alkohol(főleg denaturalt és hasonló rossz alkoholtól), sls, parfüm, illóolaj, szappan és esetleg paraben mentes.


Kifejezetten márka ajánlás pl a the ordinary, corsx, geek&gorgeous. Illetve függ attól is, hogy mennyi a keret. Vannak magasabb árfekvésű termékek is.


Van egyébként fb-n egy csoport(tudatos borapolok klubja) ott nagyon jól össze van szedve minden a kalauzoknal és van mindenre termékajanlo is.

2021. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Száraz bőrre vegyél arckrémet.Én Cerave krémet használok.Alakíts ki rutint.Reggel este alapos arctisztítás(ne szappannal mert az szárít meg nem tesz jót a bőrnek) utánna pedig kend be krémmel.És használj fényvédőt.

Vannak facebookon ilyen csoportok.Lépj be és ott fognak neked segíteni.Én amikor elkezdtem jobban figyelni az arcápolasra akkor csináltam ilyen rutinvizsgálót a Skinsmarton.Egyszerre ne vezess be több terméket hanem fokozatosan kell.

2021. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!