Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striákra van valami nem horor...

Striákra van valami nem horor árú krém vagy valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék segítséget kérni hátha van itt olyan akinek be vált valami rá striáim valószínűleg gyors hízás fogyás váltakozása miatt lehet ellég gyenge a bőröm :( sajna eddig nem igazán zavart ezert nem is foglalkoztam vele de most nagyon zavaró mert nagyon fájdalmas térdhajlatnál nagyon meg szaladgált nagyon fáj meg viszket is combom belső külső részén és a hasam oldalan is van tudom nem lehet el tüntetni teljesen meg idővel ki fehéredik inkább az érdekelne mi segítene, hogy enyhüljön vagy gyorsabban regenerálódjon ott :$ a válaszokat előre is köszönöm

2021. márc. 17. 01:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi én el fogadom magam így igazából manapság minden nőnek tökéletesnek kellene lennie pedig ez természetes sok anyuka is szégyeli és roszul érzi magát a hasán lévő striák miatt pedig arra ink büszkének kellene lenni szerintem
2021. márc. 21. 17:11
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11. Ne haragudj meg, de azért, hogy kitudott valaki szarni egy gyereket (bocsi, a kifejezésért) nem kellene annyira büszke lenni rá, mert több miliárdan csinálják.
2021. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem ki szarja hanem világra hozza téged ki szart anyukád? Na az ilyenekre szerintem nem is lehet büszke lenni én ezzel azt céloztam meg, hogy a várandóság alatti testi változások miatt nem kelene rosszul érezniük magukat sok nőnek mert természetes.
2021. márc. 21. 23:50
 14/17 A kérdező kommentje:

Ha olyan kőnnyű lenne gondolom nem halna bele senki, hogy szavaiddal élve ki szarik egy kis embert 🙄

Ha nem szaporodnának te, hol lennél na az ilyet kellene ink le nyelni.

2021. márc. 21. 23:54
 15/17 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣 olyan idióta vagy, hogy szakadok a röhögéstől 😂✌️
2021. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En is a kerdezovel vagyok lil joska :)
2021. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lil Joska 🔥🔥🔥
2021. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!