Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striákra van valami nem horor...

Striákra van valami nem horor árú krém vagy valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék segítséget kérni hátha van itt olyan akinek be vált valami rá striáim valószínűleg gyors hízás fogyás váltakozása miatt lehet ellég gyenge a bőröm :( sajna eddig nem igazán zavart ezert nem is foglalkoztam vele de most nagyon zavaró mert nagyon fájdalmas térdhajlatnál nagyon meg szaladgált nagyon fáj meg viszket is combom belső külső részén és a hasam oldalan is van tudom nem lehet el tüntetni teljesen meg idővel ki fehéredik inkább az érdekelne mi segítene, hogy enyhüljön vagy gyorsabban regenerálódjon ott :$ a válaszokat előre is köszönöm

2021. márc. 17. 01:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Hany kilo vagy most?
2021. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Avonnak van nem túl drága krémje rá. Krémmánia szerint használ, én mindig csak néhány napig kenegettem magam, úgyhogy nem tudom normálisan rendszeresen milyen, meg a fenekemet nem látom folyton úgyhogy nem tudom mennyire változott.
2021. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 ez mért fontos?
2021. márc. 19. 08:51
 4/17 A kérdező kommentje:
2 pontos neve mi vagy linket tudsz küldeni?
2021. márc. 19. 08:52
 5/17 A kérdező kommentje:
Na utána néztem rendeltem már az avontól de még nem láttam még ezt a krémet :3 meg próbálkozom vele nagyon köszi a választ
2021. márc. 19. 08:56
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Ha naponta (legalább) 3-4 liter vízet (vagy akár többet) iszol az is tud sokat segíteni.
2021. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
6# annyi víz ivása nem, hogy egészségtelen egyenesen veszélyes...
2021. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

#7. 🤣🤣🤣 oké


Masszőr ismerősöm van, ő csak jobban tudja, mint te.

2021. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hu hát most ellég nagy életnód váltába fogtam kóláról le szoktam sok gyümölcsöt zöldséget eszek a súlyom egészséges szoval nem vagyok el hízva folyadékot pontosan nem tudom mennyit viszekbe gyógy teákat iszok sokat édesítőszer mentesen és iszok vizet is de többet teát kávézni szoktam abba teszek édesítőszert meg egy kis tejet de a narancsbőrön segít jobban én azt vettem észre sok méreg anyag távozottmár a szervezetemből szerintem sokkal energikusabb vagyok de a striakon nm latok valtozast nálam ez ink genetika csak fajdalmas mert nagyon meg reped :$
2021. márc. 21. 08:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Jo mondjuk en ferfi vagyok es nekem akkor lettek a karomon pl amikor elkezdtem sulyzos edzeseket vegezni es hirtelen megnyult a bor, de egyebkent szerintem egyaltalan nem visszataszito, ha egy lanynak vannak striai, probald meg efogadni magad igy. De lehet, hogy az egeszseges taplalkozas is segiteni fog. :)
2021. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!