Befeshetem így?

Figyelt kérdés

Barna hajam volt amit 2019 nyarán vörösre festettem.

2020 nyarán pedig elmentem fodrászhoz aki 2x mellirozta nekem szőkére az utolsó melir időpontja augusztus.

Utána nem nyúltam a hajamhoz egészen novemberig utána ilyen szinezőkkel többször beszineztem volt hogy hetente (kék lila roszaszin)

Most pedig a hajam halvány rózsaszín szökés.

Magyarul nem tudom melyik árnyalata a vörösben vagyis nem tudom hogy mondjak de “ginger “ hajat szeretnék, vettem rá festéket is úgy vagyok vele próba szerencse :D

De azért kiváncsi lennék ki mit tanácsol, hogy szabad-e mellirozott hajat így festeni vagy sem? És ugye nem fog kihullani?

Tudom ez úgy jön le a szövegből hogy az ilyen inkább ne fessen hajat de csak tényleg nem tudom eldönteni hogy neki álljak vagy sem


2021. márc. 14. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ha veszel fahéj színű nem tartós (2) hajfestéket, azzal jó lesz. Mivel abban szőkítő sincs, így kihullani nem fog
2021. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!