Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros a hajam hiába mosok hajat?

Zsíros a hajam hiába mosok hajat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam fodrasznal masfel honapja es ki lett radirozva a fekete hajszin (nem kiszivva lett hanem kiradirozva) azota ha hajat mosok mar rogton olyan allaga van mintha zsiros lenne de nem latszik es valaki tudja hogy ez miert van es mit lehet ellene tenni?

2021. márc. 10. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen sampont használsz?
2021. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
Próbáld meg almaecettel leöblinteni a hajad,ha eddig nem volt ilyen baj a akkor nem az, hogy a barzsamot az egész hajadra kened vagy nem mosod ki jól, lehet még a samponváltas is
2021. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig head & shoulders mentolosat de valtoztam kozbe mert azt hittem hogy azzal van a baj de nem, es most pedig baba gyogynovenyes samponjat hasznalom, kimosni biztosan ki mosom rendesen
2021. márc. 10. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:
*valtottam *_*
2021. márc. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!