Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ha bedeozzátok magatok...

Csajok, ha bedeozzátok magatokat titeket is megcsap a dezodornak a szaga?

Figyelt kérdés
Mert én folyamatosan a sokadik deóval így járok és nagyon érzékeny orrom van, kevés illat tetszik és így zavaró... Amelyiknek meg tetszik az illata, az meg nem annyira hatásos. :/
2021. márc. 9. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Ezért veszek olyat, ami nem spay, hanem golyós. Úgy nem száll mindenfelé a szag.

Meg olyat kerestem, ami nem tolakodó illatú, csak egész enyhe, mert engem is zavar, ha valaki csíkot húz!

2021. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Én sem sprayt használok
2021. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig én is a golyós deokat részesítem előnyben, de valahogy úgy is érzem. Most vettem a Dermaflora egyik deoját, mert rajta van nagybetűkkel, hogy illatmentes, de mégis valami eszméletlen rossz szaga van.
2021. márc. 9. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Illata van.

Ami kellemetlen arra mondjuk, hogy szag. 😇

2021. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Direkt írtam szagot. :D Bár mondjuk relatív, valakinek biztos illat. :D
2021. márc. 9. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Én is szoktam érezni az illatát, pedig stifteset (kenőset) használok és nincs is különösebben illatosítva, elég enyhe tisztaság illata van, jobban nem tudnám leírni. Pont ezért csak olyat használok, aminek tetszik az illata is, mert minden használat után egy ideig még lehet érezni őket.

Amúgy ha az van ráírva, hogy illatmentes, az csak azt jelenti, hogy nincs benne külön illatanyag, de attól még lehet valami illata a terméknek.

Sajnos ez ilyen, vagy elviseled amíg megszokod vagy kutatsz tovább a tökéletes dezodor után.

2021. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kutatok, bár már lassan egy vagyon elmegy rá.:D Köszi a válaszokat!
2021. márc. 9. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem igazából a kérdést, ha nem tetszik miért veszed meg? Ha magadra fújod, jó hogy érezni fogod.
2021. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem szoktam az üzletben megkezdeni a deót, talán érthető okokból, ha meg nincs megkezdve, nem érzem azt se milyen illat. Ha megveszem és nem tetszik, családtagoknak általában odaszoktam adni, így nem veszik kárba.


"Ha magadra fújod, jó hogy érezni fogod."


Persze, fogom, de nem mindegy mennyire meg meddig. Van ami gyorsan elillan, de van, amelyiket órákig érezni.

2021. márc. 10. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Huha ettől nagyobb bajod az életbe ne legyen. Vált kenősre, annak nincs olyan intenzív illata.
2021. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!