Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez most komoly? (hellobody)

Ez most komoly? (hellobody)

Figyelt kérdés
Soha nem használtam a termékeiket, tudatos arcápolók közé tartozom. Viszont szembe jött velem, hogy ők is elkezdtek ebbe az irányba menni. C-vitamin booster illetve niacinamid booster van porondon, 15ml- 8600ft-ról most 'kivételes indítási áron' 4300ft-ért. Tényleg ennyire hülyének nézik az embereket? Van egyáltalán, aki vásárol tőlük?
2021. márc. 6. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit be lehet etetni...
2021. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tenyleg pofatlansag :D

Mostanaban amugy boldog-boldogtalan reklamozza instan, en elvbol nem vennem meg, nekem ez tul gyanus.

Nekem nagyon bejott az ordinary+ a geek&gorgeous termekcsalad, tehat en nem valtanek, de allitolag a tindigo termekek is baromi jok, arban hasonlo, de nem 15 ml es magyar.

2021. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is G&G-t használok + ordinaryt.

Viszont zsíros bőrre jó hidratalot nem találtam még, ami nem 7000ft és 40ml.

Erre tudtok ajánlani vmit esetleg?

Zsíros, rosaceas bőrre.

2021. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyeneken csak nevetni tudok 😂😂 iszonyú kínos, amikor látok egy influencert reklámozni "most 40% kedvezménnyel rendelhetitek az idiótavagyok40 kóddal" 😂

Elképesztő számomra, hogy vannak emberek, akik bedőlnek az ilyeneknek.. valami, amire ilyen gyakran (gyakorlatilag folyamatosan a sok influencernek köszönhetően) van kedvezmény és ráadásul ekkora, azt hogyan lehetne komolyan venni?!..

2021. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!