Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokites utan sebes lett a...

Szokites utan sebes lett a fejborom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szoval az a helyzet, hogy tegnap atjott az egyik fodrasz ismerosom kiszokiteni a hajam de sajnos (szerintem) eleg rossz lett a vegeredmeny. Eloszor szokitoporral leszivta az eredeti hajszinem (barna eredetileg) utanna lemostam majd ezutan tett ra festeket. Sajnos nemtudom hogy hany % -os szokitoport hasznalt de csipett is elegge mikozben rajta volt. Tegnap este is eszrevettem hogy elegge ki van sebesedve a fejborom de ma reggelre nagyon sok nagyobb szaraz seb maradt rajta. Szerintetek mit kene tennem? Az nem lehetseges, hogy rosszul mostam le a szokitoport vagy azt eszrevette volna azert? Jobb lenne ujra megmosnom vagy esetleg valamivel kenjem be? Igazabol fajni akkor faj ha hozzaerek. Es meg annyi, hogy elotte elegge korpasodtam is azis lehet az oka, hogy igy megegette a fejborom a szokitopor? Koszonom mindenkinek a segitseget!
2021. márc. 3. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Oké, rendben. Tisztázzuk, hogy normál esetben is csíp/viszket az ember feje a szőkítéstől/festéstől, dolgozzon az ember akármilyen finom cuccal. Na de az nem oké, hogy kisebesedtél tőle és az sem, hogy fáj, ha hozzáérsz! (Lehet allergiás reakció is egyébként.)


Sajnos nem tudom, mit kéne a hajadra/fejbőrödre kenni, de *én személy szerint* elmennék egy profi fodrászhoz és megkérdezném. Akármilyen ciki. Sőt, ha kibírhatatlan, akkor még a háziorvost is felhívnám, hátha tudja, festék által megégetett bőrre mi jó.

2021. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!