Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért követnek el ennyi hibát...

Miért követnek el ennyi hibát a fodrászok?

Figyelt kérdés
Például azzal hogy vizesen fésülik a hajat, nagyon közelről szárítják forró levegővel , stb stb ..

2021. márc. 3. 07:20
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
87%

Mert semmilyen retorzió nem éri őket?


Csak erre tudok gondolni.

A gyàrban, ha elkúrsz valamit, levonàs, esetleg kirúgàs.

2021. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
nem mindegy milyen fésüt használ ha vizes, általában ritka fogút használnak, a sűrű kitépné a vizes hajat vizesen sérül a haj legjobban. Ilyet nem tapasztaltam hogy forróval szárítják, inkább meleg vagy langyossal levegővel szokták, és messziről csinálja nekem a fodrászom.
2021. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De a ritka fogú is ugyanúgy árt a hajnak,


És a legtöbb fodrász elég közelről szárítja a hajat ..

2021. márc. 3. 07:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehát nemtudom, nem vagyok fodrász , csupán utána olvastam a dolgoknak ..
2021. márc. 3. 07:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem volt egy nagyon rossz fodraszom, háznál csinálta , vagyis ott volt neki külön egy szalonja, tényleg profi kellékei voltak, mégis kiküldött az udvarra a vizes hajammal levegőzni,ez volt 6 hónapja .. Azóta szenvedek a durva korpaval ..
2021. márc. 3. 07:47
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
5 De minek mentél ki?
2021. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fodrászok nem fésülnék ki a vizes hajat, akkor nem tudnál rendesen levágni. A közelröl szárítás meg ahhoz kell, hogy rendesen be tudják állítani a hajat.
2021. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó fodrászt kell választani, és nem lesznek ilyen bakik.
2021. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!