Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor szőkíthetem a hajam...

Mikor szőkíthetem a hajam leghamarabb?

Figyelt kérdés
Feketére volt festve. Szőkítettük a hétvégén és befestettük barnára, de megint fekete lett, mert túl sötét festéket választottam. Ma hajfestékeltávolítót használtam rajta 2-szer, mert sötét maradt. Szeretném kiszőkíteni és ezúttal egy világosabb színt festeni rá, nehogy megint fekete legyen. Kicsit száraz lett a hajam a festékeltávolító után. Mikor szőkíthetem és festhetem újra?
2021. márc. 2. 20:13
 1/4 pepi028 ***** válasza:

Én várnék pár hónapot, hogy a hajad újra életre kapjon.

Keratinos dolgokat vegyél, fodrász cikk kereskedebe menjél be, nagy jaj pakolok 1000 Ft áron és jók.

Szokitest fodrász csinálja!


De ha vilagosabbat akarsz akkor ilyen közep szoket kell venni nem barnat, mert attól csak sötét lesz.

Fokozatosan kell.

Nekem anno volt fekete a hajam, de vettem korpásodás elleni sampont az is jól koptatja hajat és hónapok után festettem át.

De ez megint más aki évekig fekete hajú.

Csak tényleg vigyáz a haj leszivattassal, mert könnyen le ég azt lehet le vágni!

2021. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hónapokat?? Én azt hittem elég egy hetet várni.
2021. márc. 2. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Ne konkrétan szőkítsd.

Keverj össze 30g szőkítőport, 60-80ml oxyt (nem kell belőle erős 3-6%) keverj hozzá egy kevés melegvizet 20-30ml max, és sampont kb 5-10ml, a vizet rakd hozzá utoljára. Még kenhető állagú legyen a dolog.

Kend fel a hajad hosszára és húzz rá zacskót vagy zuhanysapkát. Folyamatosan figyeld, de egy 15 percig hagyd fent kb, max 20.

Lemosod megszárítod és ezt 2 naponta ismételheted, amíg nem sikerül annyira leszívni, hogy ráfesthesd a kívánt színt.

2021. márc. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 Ha szereeted, hogy van hajad, akkor 1 hónapot érdemes várni 2 festés közt.
2021. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!